TERE!

Otrum pakub pilvhaldust ja nutitelerite, mobiilseadmete, ülekandelahenduste ja digitaalsete slaidide haldamist mitmesugustele ärivaldkondadele..

Kes me oleme?

 

OÜ Accra on asutatud aastal 1991. Aastast 2001 oleme Norra ettevõtte OTRUM AS  esindaja. Antud momendil on meie hallata Baltikumis üle 3000 hotellitoa.

OTRUM on juhtiv hotellinduse interaktiivsete TV süsteemide  tootja. OTRUM arendab ja  pakub hotellidele täispakettlahendusi. Lahendused võivad sisaldada riistvara, tarkvara, TV kanaleid, filme ja ka internetühendust . OTRUM on partneriks juhtivate hotellitelerite valmistajatele.

OTRUM on asutatud 1985. aastal, peakontor asub Oslos. OTRUMi  esindused on avatud Hiinas, Taanis, Soomes, Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Hispaanias, Rootsis, Ühendkuningriigis ja ka Lähis-Idas. Otrumi esindajad tegutsevad  Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

 

Kuidas meid leida?

Otrum tegutseb strateegiliste partnerite võrgustiku kaudu. Laiendame oma partnerprogrammi pidevalt, hõlmates uusi geograafilisi piirkondi ja tervitades kõigi piirkondade päringuid.

 

Mida me teeme?

Üle 30 aasta on Otrum loonud majutus-maailmale uudse külalisekeskse tarkvara. Uuteks vertikaalideks hargnedes pakume võimsaid siltide ja telerite lahendusi kõikidele tööstusharudele, kus kohapealseid nutiekraane kasutavad hostitud rakendused on muutunud reaalsuseks. Lisaks külalislahkusele on Otrum aktiivselt esindatud tervishoiu-, vaba aja veetmise, jaekaubanduse ja kaubanduse valdkonnas.

Otrumi tarkvaralahendusi kasutavad kõik suuremad hotelliketid, samuti allkirjast sõltumatud hotellid. Paljud Otrumi kliendid kasutavad lisaks Chromecasti ja Apple TV voogesituslahendustele ka meie sisu litsentsilepinguid, et pakkuda külastajatele esmaklassilist sisu, näiteks filme, telekanaleid ja reaalajas infovooge (nt lennu olek ja reaalajas ilm).

Professionaalsed tehnilised teenused on Otrumi kõrgelt hinnatud maine nurgakivi alates füüsilistest kohapealsetest uuringutest kuni veebipõhise kaugseireni. Kogu Otrumi tarkvara on pilvepõhine ja seda jälgitakse kaugjuhtimisega 24/7/365, ebatõenäoliste probleemide korral, mida teame sellest enne teid. Põhjalike teenustasetaseme lepingutega pakuvad meie partnerid ühtset kogemust kõigis tegevusvaldkondades.

TOP